به سایت آسا خوش آمدید.

خانه تهویه،مطبوع محصولات انواع هواساز و ایرواشر

هواساز

هواساز دستگاهی است که گردش هوا را در تهویه مطبوع کنترل می­کند. اجزای اصلی یک دستگاه هواساز عبارتند از: دمپر، فیلتر، فن، کویل آب سرد و گرم و ... . ابتدا با حرکت دمپرها دریچه های ورودی باز شده و هوا در محفظه اختلاط ترکیب می­شوند. در بعضی از انواع آن هوای برگشتی از اتاق را نیز دوباره به داخل دستگاه می­فرستند. فیلترها در ابتدای دستگاه نصب می­شوند تا هر گونه آلوگی را در جریان به خود جذب کنند. سپس هوا به سمت کویل­ها حرکت می­کند. هوا را با عبور از روی این کویل ها گرم یا سرد می­کنند، کویل­ها از آب داغ یا بخار در گرمایش و آب سرد در سرمایش استفاده می­کنند. آب داغ کویل­ها توسط بویلر و آب سرد توسط چیلر فراهم می­شود. اغلب در آب و هوای سرد که در آن حرارت مداوم باعث خشکی هوا شده و ناراحت کننده است، کنترل رطوبت امری ضروری است. از رطوبت­ زن­ها برای افزودن رطوبت به هوا استفاده می­شود.

  ایر واشر

دستگاهی است  برای تهویه هوا  که در آن هوا در تماس مستقیم با قطرات آب قرار گرفته و باعث خنک شدن هوا می­شود.  شرایط خروجی هوا بستگی به درجه حرارت آب اسپری شده دارد و با کنترل دمای آب می­توان شرایط خروجی هوا را در سیستم تهویه تعیین نمود.  این دستگاه معمولاً در ترکیب با دستگاه هواساز بکار می­رود.

 

انواع هواساز و ایرواشر

air handling unit

air washer

 

 

 

 

این صفحه در دست تهیــــــه می باشــــــد .

لطفا در صورت نیاز به اطلاعات بیشـــتر با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید .

2 - 77613751

با تشکر - آســـا

Notice: Use of undefined constant l - assumed 'l' in /home2/asa/public_html/modules/mod_daily_banner/tmpl/default.php on line 43
Image On This Wednesday

انواع گازهای فریون هانیول و فروژن-Frogen &Honeywell


ورود کاربران